29 Sie Tapety z kalendarzem na wrzesień

Koniec wakacji tuż tuż, za kilka dni powrót do szkół i przedszkoli, a ja czuję, że ta zmiana jest nam wszystkim już bardzo potrzebna. 10 tygodni wakacji naszych pociech to naprawdę sporo czasu, żeby się sobą nacieszyć, porozmawiać, poprzytulać, pobawić i po prostu ze sobą pobyć. Po takiej dawce bliskości powrót do codzienności też jest przyjemny. Ja w każdym razie po życiu na walizkach przez ostatnie kilka tygodni potrzebuję stabilizacji i rutyny. Choć przez chwilę.

Tapety z kalendarzem na wrzesień

Mijający sezon i nasz wspólny czas zaliczam do jednych z najbardziej udanych, a zdjęcia, które proponuję Wam dzisiaj na tapetach pochodzą znad Bałtyku, z którego wróciliśmy w niedzielę. Widzicie też na nich produkty łódzkiej firmy (a jakże) CoolPack Polska, z którymi moje córki nie rozstawały się przez całe wakacje. Wspominam o nich, ponieważ mają fajny asortyment dla dzieci i młodzieży, ciekawe wzornictwo i doskonałej jakości materiały. Mają też jeden problem. Otóż ich produkty praktycznie są niezniszczalne 🙂 Zachęcam Was do zajrzenia na ich stronę internetową. Jestem pewna, że znajdziecie tam coś dla siebie i swoich pociech.

Przeznaczenie tapety: ekran komputera przenośnego
Rozdzielczość: 1366 x 768 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ustaw się na zdjęciu, a następnie prawym przyciskiem myszy użyj opcji Zapisz grafikę jako. Po zapisaniu zdjęcia na dysku, otwórz je i prawym przyciskiem myszy kliknij Ustaw jako tło pulpitu

Tapeta na laptop wrzesien 1 Tapeta na laptop wrzesien 2 Tapeta na laptop wrzesien 3 Tapeta na laptop wrzesien 4

Przeznaczenie tapety: ekran telefonu komórkowego
Rozdzielczość: 720 x 1280 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ściągnij zdjęcie na komórkę i ustaw je jako tło ekranu startowego lub/i ekranu blokady

Tapeta na komorke wrzesien 1 Tapeta na komorke wrzesien 2 Tapeta na komorke wrzesien 3 Tapeta na komorke wrzesien 4

Wpis zawiera lokowanie produktu.

♥ ♥ ♥

Jeśli spodobał Ci się ten wpis lub uważasz, że może się komuś przydać, będzie mi bardzo miło, jeśli go skomentujesz lub/i udostępnisz. Dziękuję, że jesteś i wspierasz.

Jeśli chcesz być również na bieżąco z kolejnymi artykułami na blogu i tym co udostępniam na kanałach społecznościowych, polub Esencję na Facebooku, zajrzyj na Instagram i na Instagram Stories (jestem tam nie tylko codziennie, ale potrafię się też nieźle rozgadać) i odwiedź Twittera.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Podziel się:
Aleksandra Bohojło
esencja@esencjablog.pl
6 komentarzy

Post A Comment