26 Lut Tapety z kalendarzem na marzec. Witaj wiosno!

Od kilku dni skupiam się na przywoływaniu wiosny i robię to w charakterystyczny dla siebie sposób udając, że to słońce za oknem zwiastuje ciepło i tylko chwilowo zimie przypomniało się o nas, ale zaraz sobie pójdzie. Po ostatnich wpisach na blogu, ten jest kolejnym, który ma na celu sprowadzić do nas wiosnę. Tapety z kalendarzem ustawione na komputerach i telefonach mają też ocieplić Wasze myśli, a przyznacie, że bardziej wiosennych zdjęć w tym roku nie widzieliście? Ich autorką jest Ola z Blog.stabrawa, a więcej wiosennych kadrów znajdziecie w jej nowo utworzonym banku zdjęć.

Tymczasem ja przywołuję wiosnę rozstawiając wszędzie w domu wazony z tulipanami i robiąc wiosenne porządki. Przygotowuję też organizm i ciało na ciepłe miesiące, pomału wymieniam garderobę na wiosenną i planuję fajne wyjazdy. Jeśli nie widzieliście moich usilnych prób przybliżenia się do wiosny, zajrzyjcie do trzech ostatnich artykułów na blogu, a ten wpis to już moje ostatnie podejście w lutym do rzucenia wyzwania wiośnie.

Życząc Wam wspaniałego sezonu, wykrzykuję: Byle do ciepła 😉

Przeczytaj artykuły:

Tapety z kalendarzem na marzec

Przeznaczenie tapety: ekran komputera przenośnego
Rozdzielczość: 1366 x 768 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ustaw się na zdjęciu, a następnie prawym przyciskiem myszy użyj opcji: Zapisz grafikę jako. Po zapisaniu zdjęcia na dysku, otwórz je i prawym przyciskiem myszy kliknij: Ustaw jako tło pulpitu.

tapety komputer marzec 2018 1 tapety komputer marzec 2018 2tapety komputer marzec 2018 4 tapety komputer marzec 2018 3

Przeznaczenie tapety: ekran telefonu komórkowego
Rozdzielczość: 720 x 1280 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ściągnij zdjęcie na komórkę i ustaw je jako tło ekranu startowego lub/i ekranu blokady.

tapety komorka marzec 2018 1 tapety komorka marzec 2018 2 tapety komorka marzec 2018 4 tapety komorka marzec 2018 3

***

Jeśli spodobał Wam się ten artykuł lub uważacie, że może kogoś zainteresować, będzie mi bardzo miło jeśli go skomentujecie lub/i udostępnicie dalej. To wyraz uznania dla mojej pracy i zaangażowania, a także sprawienie mi ogromnej radości.

Jeśli chcecie być na bieżąco z kolejnymi wpisami na blogu i tym co udostępniam na kanałach społecznościowych, zapraszam do polubienia Esencji na Facebooku, zajrzenia na Instagram (jestem też codziennie na Instagram Stories) i odwiedzenia Twittera.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Podziel się:
Aleksandra Bohojło
esencja@esencjablog.pl
No Comments

Post A Comment