tapety na kwiecien 2018 okladka

29 Mar Tapety z kalendarzem na kwiecień

Lubię marzec, bo nie dość, że zwiastuje nową porę roku, to jest to miesiąc moich i moich najbliższych (mamy, córki, kuzynki, przyjaciółki) urodzin. Nigdy specjalnie nie świętowałam swoich urodzin, ale robią to za mnie inni uświadamiając mi rok w rok, że jestem ogromną szczęściarą otoczoną wyjątkowymi ludźmi. Jest tak wiele osób, na które mogę liczyć, z którymi zawsze mogę porozmawiać, w towarzystwie których dobrze się czuję, bo wiem, że mogę być sobą dzieląc się radościami i smutkami.

Tak myślę sobie, że o ile introwertycy potrzebują czasem kontaktu z ludźmi, o tyle ekstrawertycy od czasu do czasu szukają ciszy i spokoju, by odnaleźć upragnioną równowagę. Jestem ekstrawertykiem, a kwiecień to dla mnie miesiąc spotkań towarzyskich, porządkowych prac w ogrodzie, kawy pitej na tarasie, książki czytanej na huśtawce i nowych zawodowych, choć poza blogowych projektów, na które bardzo liczę.

Jak zawsze z nadzieją na fajne jutro, optymistycznie pozdrawiam przerzucając swoje myśli na kwiecień 🙂

Tapety z kalendarzem na kwiecień

Przeznaczenie tapety: ekran komputera przenośnego
Rozdzielczość: 1366 x 768 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ustaw się na zdjęciu, a następnie prawym przyciskiem myszy użyj opcji: Zapisz grafikę jako. Po zapisaniu zdjęcia na dysku, otwórz je i prawym przyciskiem myszy kliknij: Ustaw jako tło pulpitu.

tapety na kwiecien 2 tapety na kwiecien 1tapety na kwiecien 4tapety na kwiecien 3Przeznaczenie tapety: ekran telefonu komórkowego
Rozdzielczość: 720 x 1280 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ściągnij zdjęcie na komórkę i ustaw je jako tło ekranu startowego lub/i ekranu blokady.

tapety na kwiecien 6 tapety na kwiecien 5 tapety na kwiecien 8 tapety na kwiecien 7

***

Jeśli spodobał Wam się ten artykuł lub uważacie, że może kogoś zainteresować, będzie mi bardzo miło jeśli go skomentujecie lub/i udostępnicie dalej. To wyraz uznania dla mojej pracy i zaangażowania, a także sprawienie mi ogromnej radości.

Jeśli chcecie być na bieżąco z kolejnymi wpisami na blogu i tym co udostępniam na kanałach społecznościowych, zapraszam do polubienia Esencji na Facebooku, zajrzenia na Instagram (jestem też codziennie na Instagram Stories) i odwiedzenia Twittera.

Fot. Unsplash i archiwum prywatne

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Podziel się:
Aleksandra Bohojło
esencja@esencjablog.pl
No Comments

Post A Comment