tapety z kalendarzem maj

30 Kwi Tapety z kalendarzem na maj

Maj, majówka, słońce, odpoczynek, beztroska i … matury. Szczęśliwy ten kto ich nie doświadcza w tym roku.

Jestem mamą maturzysty, który za 3 dni podchodzi do swojego pierwszego egzaminu dojrzałości. Przed nim 7 pisemnych, w tym 4 rozszerzone i 2 ustne przedmioty do zdania.

Nie, nie, ja się nie denerwuję, ja wyjechałam z domu, żeby syn miał ciszę i święty spokój, bo jego siostry mają dużo energii, a matka potrafi zaleźć za skórę, więc tym bardziej teraz nie jest wskazane, by go niepokoić. To rozsądny młody człowiek i już pełnoletni, więc sam decyduje o swoim losie i zdaje sobie sprawę z tego, że na swój sukces musi zapracować sam. Moja rola wychowującego rodzica została już w znacznym stopniu zakończona.

Także trzymamy kciuki za wszystkich maturzystów, a dla siebie pobieramy tapety na nowy miesiąc 😉

Niech ten maj będzie piękny!

Tapety z kalendarzem na maj

Przeznaczenie tapety: ekran komputera przenośnego
Rozdzielczość: 1366 x 768 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ustaw się na zdjęciu, a następnie prawym przyciskiem myszy użyj opcji: Zapisz grafikę jako. Po zapisaniu zdjęcia na dysku, otwórz je i prawym przyciskiem myszy kliknij: Ustaw jako tło pulpitu.

tapety z kalendarzem maj laptop 1 tapety z kalendarzem maj laptop 2 tapety z kalendarzem maj laptop 3 tapety z kalendarzem maj laptop 4 tapety z kalendarzem maj laptop 5

Przeznaczenie tapety: ekran telefonu komórkowego
Rozdzielczość: 720 x 1280 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ściągnij zdjęcie na komórkę i ustaw je jako tło ekranu startowego lub/i ekranu blokady.

tapety z kalendarzem komorka 1 tapety z kalendarzem komorka 2 tapety z kalendarzem komorka 3 tapety z kalendarzem komorka 4 tapety z kalendarzem komorka 5***

Jeśli spodobał Wam się ten artykuł lub uważacie, że może kogoś zainteresować, będzie mi bardzo miło jeśli go skomentujecie lub/i udostępnicie dalej. To wyraz uznania dla mojej pracy i zaangażowania, a także sprawienie mi ogromnej radości.

Jeśli chcecie być na bieżąco z kolejnymi wpisami na blogu i tym co udostępniam na kanałach społecznościowych, zapraszam do polubienia Esencji na Facebooku, zajrzenia na Instagram (jestem też codziennie na Instagram Stories) i odwiedzenia Twittera.

Fot.  Tim Wright, Salvatore Ventura, Rafal Jedrzejek, Brooke Lark, Camila Cordeiro / Unsplash

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Podziel się:
Aleksandra Bohojło
esencja@esencjablog.pl
No Comments

Post A Comment