tapety z kalendarzem czerwiec

02 Cze Tapety z kalendarzem na czerwiec

Czerwiec to dla mnie z jednej strony bardzo przyjemny miesiąc, z drugiej bardzo wymagający i momentami stresujący. Już w maju każdego roku wiem, że będzie to intensywny czas, bo zawsze planuję dużo pracy, którą muszę wykonać niejako na zapas z racji zbliżających się licznych wyjazdów i wydarzeń inaugurujących okres letni. Poza tym konferencje, warsztaty, szkolenia, zakończenia roku szkolnego, pakowanie na pierwsze wakacyjne wyjazdy, ale też zmiana sposobu odżywiania i więcej aktywności na świeżym powietrzu.

Po czerwcu tego roku obiecuję sobie też kilka zmian, nad którymi obecnie pracuję, zarówno blogowo, jak i poza blogiem i bardzo liczę na to, że ich efekt będzie na tyle zadowalający, że i Wy dostrzeżecie, że coś się u mnie zmieniło 😉

Tymczasem dla Was czerwcowe tapety, które starałam się dobrać kierując się hasłami:

  • praca moja pasja
  • żegnaj szkoło
  • niech żyją wakacje
  • sport to zdrowie
  • dieta na lato

 

Dobrego czerwca!

Tapety z kalendarzem na czerwiec

Przeznaczenie tapety: ekran komputera przenośnego
Rozdzielczość: 1366 x 768 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ustaw się na zdjęciu, a następnie prawym przyciskiem myszy użyj opcji: Zapisz grafikę jako. Po zapisaniu zdjęcia na dysku, otwórz je i prawym przyciskiem myszy kliknij: Ustaw jako tło pulpitu.

tapety z kalendarzem 2tapety z kalendarzem 4tapety z kalendarzem 3 tapety z kalendarzem 5 tapety z kalendarzem 1

 

Przeznaczenie tapety: ekran telefonu komórkowego
Rozdzielczość: 720 x 1280 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ściągnij zdjęcie na komórkę i ustaw je jako tło ekranu startowego lub/i ekranu blokady.

tapety z kalendarzem 2 komorka tapety z kalendarzem 4 komorka tapety z kalendarzem 3 komorka tapety z kalendarzem 25komorka tapety z kalendarzem 1 komorka

***

Jeśli spodobał Wam się ten artykuł lub uważacie, że może kogoś zainteresować, będzie mi bardzo miło jeśli go skomentujecie lub/i udostępnicie dalej. To wyraz uznania dla mojej pracy i zaangażowania, a także sprawienie mi ogromnej radości.

Jeśli chcecie być na bieżąco z kolejnymi wpisami na blogu i tym co udostępniam na kanałach społecznościowych, zapraszam do polubienia Esencji na Facebooku, zajrzenia na Instagram (jestem też codziennie na Instagram Stories) i odwiedzenia Twittera.

Fot.  Pexels i Unsplash

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Podziel się:
Aleksandra Bohojło
esencja@esencjablog.pl
No Comments

Post A Comment