02 Sie Tapety z kalendarzem na sierpień

Przeczytałam wstęp do lipcowego wpisu z tapetami i zdałam sobie sprawę z tego jak wiele się zmieniło, a także jak wiele jeszcze się zmieni pod koniec wakacji.

Sierpień u mnie wciąż z wakacyjnym akcentem, bo to czas spędzany z dziećmi, ale końcówka miesiąca będzie bardzo trudna ze względu na wyjazd mojego syna do Kanady.
Póki co cieszymy się sobą, gorącym latem i dobrymi chwilami.

Wam również życzę pięknych chwil na co dzień.

Na tapetach kwintesencja lata. Takie je zapamiętajmy.

Tapety z kalendarzem na sierpień

Przeznaczenie tapety: ekran komputera przenośnego
Rozdzielczość: 1366 x 768 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ustaw się na zdjęciu, a następnie prawym przyciskiem myszy użyj opcji: Zapisz grafikę jako. Po zapisaniu zdjęcia na dysku, otwórz je i prawym przyciskiem myszy kliknij: Ustaw jako tło pulpitu.

tapety z kalendarzem sierpien 2018 1 tapety z kalendarzem sierpien 2018 2tapety z kalendarzem sierpien 2018 5 tapety z kalendarzem sierpien 2018 3 tapety z kalendarzem sierpien 2018 4 tapety z kalendarzem sierpien 2018 6 tapety z kalendarzem sierpien 2018 7

Przeznaczenie tapety: ekran telefonu komórkowego
Rozdzielczość: 720 x 1280 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ściągnij zdjęcie na komórkę i ustaw je jako tło ekranu startowego lub/i ekranu blokady.

tapety z kalendarzem sierpien 2018 1a tapety z kalendarzem sierpien 2018 1b tapety z kalendarzem sierpien 2018 1e tapety z kalendarzem sierpien 2018 1c tapety z kalendarzem sierpien 2018 1dtapety z kalendarzem sierpien 2018 1ftapety z kalendarzem sierpien 2018 1g

***

Jeśli spodobał Wam się ten artykuł lub uważacie, że może kogoś zainteresować, będzie mi bardzo miło jeśli go skomentujecie lub/i udostępnicie dalej. To wyraz uznania dla mojej pracy i zaangażowania, a także sprawienie mi ogromnej radości.

Jeśli chcecie być na bieżąco z kolejnymi wpisami na blogu i tym co udostępniam na kanałach społecznościowych, zapraszam do polubienia Esencji na Facebooku, zajrzenia na Instagram (jestem też codziennie na Instagram Stories) i odwiedzenia Twittera.

Fot. Unsplash

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Podziel się:
Aleksandra Bohojło
esencja@esencjablog.pl
No Comments

Post A Comment