tapety z kalendarzem na wrzesien okladka CoolPack

03 Wrz Tapety z kalendarzem na wrzesień

Back to School
Wrześniowe tapety przygotowałam w temacie powrotu do szkoły, a na zdjęciach widzicie produkty, o które wielokrotnie pytaliście mnie tego lata. Jak wiecie jestem mocno przywiązana do marki CoolPack, która z roku na rok powiększa swój asortyment i to nie tylko w zakresie plecaków i toreb szkolnych, ale także ich zawartości, czyli szkolnej wyprawki.
Moje córy uwielbiają ich akcesoria szkolne, ale i ja chętnie korzystam z plecaków i toreb, które zostały przez Was zauważone i które świetnie sprawdzają się również w podróży i na wakacjach.
Ich sklep znajdziecie w tym linku -> KLIK, ale polecam też kontakt z ambasadorami marki, czyli Angeliką Witaszewską z Mamagerka.pl i Marcinem Perfuńskim z superTata.tv. Pytajcie ich o najnowsze produkty, a także zniżki i akcje promocyjne.

Wrzesień to dla mnie symbol zmian (Wy już wiecie co u mnie), a każda z nich jest pewną koleją losu.
Niech i dla Was będzie to dobry miesiąc. Pięknego września! Ma być podobno całkiem słoneczny.

Tapety z kalendarzem na wrzesień

Przeznaczenie tapety: ekran komputera przenośnego
Rozdzielczość: 1366 x 768 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ustaw się na zdjęciu, a następnie prawym przyciskiem myszy użyj opcji: Zapisz grafikę jako. Po zapisaniu zdjęcia na dysku, otwórz je i prawym przyciskiem myszy kliknij: Ustaw jako tło pulpitu.

tapety z kalendarzem wrzesien CoolPack 1 tapety z kalendarzem wrzesien CoolPack 2 tapety z kalendarzem wrzesien CoolPack 3 tapety z kalendarzem wrzesien CoolPack 4 tapety z kalendarzem wrzesien CoolPack 5 tapety z kalendarzem wrzesien CoolPack 6 tapety z kalendarzem wrzesien CoolPack 7 tapety z kalendarzem wrzesien CoolPack 8 tapety z kalendarzem wrzesien CoolPack 9

Przeznaczenie tapety: ekran telefonu komórkowego
Rozdzielczość: 720 x 1280 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ściągnij zdjęcie na komórkę i ustaw je jako tło ekranu startowego lub/i ekranu blokady.

tapety z kalenarzem na komorke wrzesien CoolPack 1 tapety z kalenarzem na komorke wrzesien CoolPack 2 tapety z kalenarzem na komorke wrzesien CoolPack 3 tapety z kalenarzem na komorke wrzesien CoolPack 4 tapety z kalenarzem na komorke wrzesien CoolPack 5 tapety z kalenarzem na komorke wrzesien CoolPack 6 tapety z kalenarzem na komorke wrzesien CoolPack 7 tapety z kalenarzem na komorke wrzesien CoolPack 8 tapety z kalenarzem na komorke wrzesien CoolPack 9

***

Jeśli spodobał Wam się ten artykuł lub uważacie, że może kogoś zainteresować, będzie mi bardzo miło jeśli go skomentujecie lub/i udostępnicie dalej. To wyraz uznania dla mojej pracy i zaangażowania, a także sprawienie mi ogromnej radości.

Jeśli chcecie być na bieżąco z kolejnymi wpisami na blogu i tym co udostępniam na kanałach społecznościowych, zapraszam do polubienia Esencji na Facebooku, zajrzenia na Instagram (jestem też codziennie na Instagram Stories) i odwiedzenia Twittera.

Fot. Anna Sobór Photography

Poprzedni artykuł
Podziel się:
Aleksandra Bohojło
esencja@esencjablog.pl
No Comments

Post A Comment